Blue Aegean Logo

We are a successful Destination & Management Company and we boast a dynamic background in the travel and hotelier industry. We have a strategic wholesaler know-how for Greece and mainly the island of Crete, which offers a wide spectrum of accommodation, travel activities and a very intriguing variety of landscape.

+30 2810 300480
Malikouti 2 Str, 71202 Heraklion, Crete Greece
info@blueaegean.com
kritsa tour 3

Kritsa – Myrtos Beach 🇵🇱

  • Wycieczkę rozpoczynamy od wizyty w parku oliwy z oliwek, gdzie można na własnej skórze doświadczyć standaryzacji ekstra oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, oliwki stołowe i pasta z oliwek. Tutaj będziesz mógł skosztować autentycznego greckiego produktu, z którego słynie na całym świecie ze względu na wspaniały smak i wartość odżywczą, a także inne autentyczne kreteńskie produkty, takie jak „raki” i miód.

    Później odwiedzamy jedną z najstarszych wiosek na Krecie, w której do dziś zachowały się elementy architektury weneckiej, wieś z Kritsy. Tutaj będziesz miał około półtorej godziny wolnego czasu na spacer po wąskich uliczkach. Tam będziesz znajdź wiele małych sklepików z pamiątkami, malowniczych ścieżek, greckich kawiarni, wielu starych kaplic, muzeów i staraj się nie przegapić tradycyjne sploty wytwarzane na krosnach wykonanych wyłącznie ręcznie.

    Następnie kierujemy się w stronę Myrtos Beach, 13 km na zachód od Ierapetry, u wylotu szerokiej doliny wypełnionej szklarnie i gaje cytrusowe. Będziesz miał dużo wolnego czasu na pływanie i opalanie się na ładnej plaży Myrtos, z gruboziarnistym szarym piaskiem, który nie przykleja się do ciała. Plaża jest bardzo przestronna, odizolowana kryształami czysta woda. Ponadto Myrtos ma wiele tawern, w których można skosztować tradycyjnego greckiego jedzenia.

    Po 2 i pół godzinie w Myrtos dzień dobiegnie końca i wrócimy do Twoich hoteli.

    CENA: 35 € (OPCJONALNY obiad: 10,00 € (reklama), 5,00 € (chd)

Agency's Info

Blue Aegean Travel Agency Malikouti Str. 2 Heraklion, Crete +30 2810 300 480 www.blueaegean.com sales@blueaegean.com

We will contact you as soon as possible to give you more details and to confirm your request.

This form collects your first name, last name, email and phone number in order to give you more information about your request. You can visit our privacy policy page for more info on how we protect and manage your submitted data.

I consent to having Blue Aegean collect my personal info (first name, last name, email and phone number) for this request.

Find out more!

Spinalonga Private Tour with Watersports

The Minoan Experience

Jeep Safari 🇷🇴

Cooking Lessons 🇷🇴

Eliros Mare Beachfront Poem Hotel 5* - Georgioupolis, Chania

logo